TEH70M100RJE
OhmiteOhmite
TEH70M100RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEH70M100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 70W 5% TO247
Ngā Rauemi: TEH70M100RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEH70M100RJE
Tau Wae TEH70M100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 70W 5% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga TEH70M100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Raupapa TEH70 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 70W Packaging Bulk
Paa / Case TO-247-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.830" (21.08mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 70W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film