TEH100MR100JE
OhmiteOhmite
TEH100MR100JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TEH100MR100JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 100W 5% TO247
Ngā Rauemi: TEH100MR100JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TEH100MR100JE
Tau Wae TEH100MR100JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 100W 5% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11284 pcs Pepa Raraunga TEH100MR100JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Raupapa TEH100 Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 100W Packaging Tube
Teitei - Tae (Max) 0.825" (20.96mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film