TCH35P2K40JE
OhmiteOhmite
TCH35P2K40JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCH35P2K40JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2.4K OHM 35W 5% TO220
Ngā Rauemi: TCH35P2K40JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
240 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCH35P2K40JE
Tau Wae TCH35P2K40JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2.4K OHM 35W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16183 pcs Pepa Raraunga TCH35P2K40JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Raupapa TCH Tuhinga 2.4 kOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa OHTCH35P2K40JE
OHTCH35P2K40JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4 kOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film