TCH35P22R0JE
OhmiteOhmite
TCH35P22R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCH35P22R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 35W 5% TO220
Ngā Rauemi: TCH35P22R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
48 pcs
96 pcs
144 pcs
288 pcs
528 pcs
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCH35P22R0JE
Tau Wae TCH35P22R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 22 OHM 35W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22340 pcs Pepa Raraunga TCH35P22R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Raupapa TCH Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCH35P240RJE
TCH35P240RJE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 240 OHM 35W 5% TO220
I roto i te taonga: 19902 pcs
Tikiake: TCH35P240RJE.pdf
RFQ
TCH35P22R0J
TCH35P22R0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 22 OHM 35W 5% TO220