TCH35P10R0J
OhmiteOhmite
TCH35P10R0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCH35P10R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 35W 5% TO220
Ngā Rauemi: TCH35P10R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCH35P10R0J
Tau Wae TCH35P10R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10 OHM 35W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5172 pcs Pepa Raraunga TCH35P10R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Raupapa TCH Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa TCH35P10ROJ
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film