TCH35P10K0J
OhmiteOhmite
TCH35P10K0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCH35P10K0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10K OHM 35W 5% TO220
Ngā Rauemi: TCH35P10K0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCH35P10K0J
Tau Wae TCH35P10K0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10K OHM 35W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4281 pcs Pepa Raraunga TCH35P10K0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Raupapa TCH Tuhinga 10 kOhms
Mana (Watts) 35W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -55°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TCH35P10R0JE
TCH35P10R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 35W 5% TO220
I roto i te taonga: 24153 pcs
Tikiake: TCH35P10R0JE.pdf
RFQ
TCH-37S
TCH-37S
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS STR IDC