TAH20P2K00JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAH20P2K00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 2K OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TAH20P2K00JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAH20P2K00JE
Tau Wae TAH20P2K00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 2K OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21128 pcs Pepa Raraunga TAH20P2K00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa TAH Tuhinga 2 kOhms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa OHTAH20P2K00JE
OHTAH20P2K00JE-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film