TAH20P240RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAH20P240RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 240 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TAH20P240RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAH20P240RJE
Tau Wae TAH20P240RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 240 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22563 pcs Pepa Raraunga TAH20P240RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa TAH Tuhinga 240 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa OHTAH20P240RJE
OHTAH20P240RJE-ND
Tae Mahi - Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 240 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film