TAH20P10R0J
OhmiteOhmite
TAH20P10R0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAH20P10R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 10 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TAH20P10R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAH20P10R0J
Tau Wae TAH20P10R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 10 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5708 pcs Pepa Raraunga TAH20P10R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa TAH Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TAH20P150RJ
TAH20P150RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 150 OHM 20W 5% TO220
I roto i te taonga: 4081 pcs
Tikiake: TAH20P150RJ.pdf
RFQ
TAH20P10R0JE
TAH20P10R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 20W 5% TO220