TAH20P100RJE
OhmiteOhmite
TAH20P100RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAH20P100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 20W 5% TO220
Ngā Rauemi: TAH20P100RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAH20P100RJE
Tau Wae TAH20P100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 20W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20079 pcs Pepa Raraunga TAH20P100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa TAH Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Bulk
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film