TA810PW7K50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW7K50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 7.5K OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW7K50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW7K50J
Tau Wae TA810PW7K50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 7.5K OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4833 pcs Pepa Raraunga TA810PW7K50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 7.5 kOhms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW7K50J
OHTA810PW7K50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW6R80J
TA810PW6R80J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 6.8 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5307 pcs
Tikiake: TA810PW6R80J.pdf
RFQ
TA810PW75K0JE
TA810PW75K0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 75K OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 23320 pcs
Tikiake: TA810PW75K0JE.pdf
RFQ
TA810PW7K50JE
TA810PW7K50JE