TA810PW75R0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PW75R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 75 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA810PW75R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PW75R0JE
Tau Wae TA810PW75R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 75 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23115 pcs Pepa Raraunga TA810PW75R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA810PW75R0JE
OHTA810PW75R0JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW820RJ
TA810PW820RJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 820 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 4515 pcs
Tikiake: TA810PW820RJ.pdf
RFQ
TA810PW7R50J
TA810PW7R50J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 7.5 OHM 10W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 6014 pcs
Tikiake: TA810PW7R50J.pdf
RFQ
TA810PW75R0J
TA810PW75R0J