TA810PA7R50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PA7R50JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 7.5 OHM 5% 10W POWERCHIP
Ngā Rauemi: TA810PA7R50JE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PA7R50JE
Tau Wae TA810PA7R50JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 7.5 OHM 5% 10W POWERCHIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4303 pcs Pepa Raraunga TA810PA7R50JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 7.5 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q11245532A
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film