TA810PA150RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA810PA150RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 5% 10W POWERCHIP
Ngā Rauemi: TA810PA150RJE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA810PA150RJE
Tau Wae TA810PA150RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 150 OHM 5% 10W POWERCHIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5875 pcs Pepa Raraunga TA810PA150RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa Q11245532B
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 4
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA810PW100KJ
TA810PW100KJ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 100K OHM 10W 5% RADIAL