TA310PA100RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA310PA100RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 10W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA310PA100RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA310PA100RJE
Tau Wae TA310PA100RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 100 OHM 10W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30270 pcs Pepa Raraunga TA310PA100RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 10W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA310PA100RJE
OHTA310PA100RJE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film