TA305PAR250J
Hua Hua
Tau Wae: TA305PAR250J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA305PAR250J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA305PAR250J
Tau Wae TA305PAR250J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.25 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5449 pcs Pepa Raraunga TA305PAR250J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 250 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA305PAR250J
OHTA305PAR250J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film