TA205PA7R50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA7R50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA7R50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA7R50J
Tau Wae TA205PA7R50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36983 pcs Pepa Raraunga TA205PA7R50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 7.5 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA205PA7R50J
OHTA205PA7R50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA205PA8R20J
TA205PA8R20J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 8.2 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5802 pcs
Tikiake: TA205PA8R20J.pdf
RFQ
TA205PA6R80JE
TA205PA6R80JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 6.8 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 57832 pcs
Tikiake: TA205PA6R80JE.pdf
RFQ
TA205PA7R50JE
TA205PA7R50JE
Whakaahuatanga: RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL