TA205PA7K50J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA205PA7K50J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: TA205PA7K50J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA205PA7K50J
Tau Wae TA205PA7K50J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4116 pcs Pepa Raraunga TA205PA7K50J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Powerchip® Rahi / Rahi 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Raupapa Power Chip® TA Tuhinga 7.5 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa OHTA205PA7K50J
OHTA205PA7K50J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 1.020" (25.91mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 7.5 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TA205PA75R0JE
TA205PA75R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 75 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 40101 pcs
Tikiake: TA205PA75R0JE.pdf
RFQ
TA205PA82R0J
TA205PA82R0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 82 OHM 5W 5% RADIAL
I roto i te taonga: 5440 pcs
Tikiake: TA205PA82R0J.pdf
RFQ
TA205PA7K50JE
TA205PA7K50JE
Whakaahuatanga: RES 7.5K OHM 5W 5% RADIAL