RW3R5EAR036JET
OhmiteOhmite
RW3R5EAR036JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EAR036JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EAR036JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EAR036JET
Tau Wae RW3R5EAR036JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54877 pcs Pepa Raraunga RW3R5EAR036JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 36 mOhms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8127 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 mOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound