RW3R5EAR036JE
OhmiteOhmite
RW3R5EAR036JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EAR036JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EAR036JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EAR036JE
Tau Wae RW3R5EAR036JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29719 pcs Pepa Raraunga RW3R5EAR036JE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 3.5W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD J-Lead, Recessed Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm) Raupapa RW
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari 8127 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga RW3R5EAR036JE
Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm) Ngā āhuatanga Current Sense
FIFO 2 Whakaahua nui 0.036 Ohm ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD
Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound Tuhinga o mua 0.036
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW3R5EAR036JET
RW3R5EAR036JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.036 OHM 5% 3.5W J LEAD