RW3R5EA47R0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EA47R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EA47R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EA47R0J
Tau Wae RW3R5EA47R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 35416 pcs Pepa Raraunga RW3R5EA47R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Bulk
Paa / Case 8127 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW3R5EA47R0J
OHRW3R5EA47R0J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW3R5EA2K20J
RW3R5EA2K20J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 2.2K OHM 5% 3.5W J LEAD
I roto i te taonga: 5694 pcs
Tikiake: RW3R5EA2K20J.pdf
RFQ
RW3R5EA1R00JET
RW3R5EA1R00JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 5% 3.5W J LEAD
I roto i te taonga: 49195 pcs
Tikiake: RW3R5EA1R00JET.pdf
RFQ
RW3R5EA47R0JET
RW3R5EA47R0JET
Whakaahuatanga: RES SMD 47 OHM 5% 3.5W J LEAD