RW3R5EA2K20J
OhmiteOhmite
RW3R5EA2K20J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R5EA2K20J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2K OHM 5% 3.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R5EA2K20J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R5EA2K20J
Tau Wae RW3R5EA2K20J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 2.2K OHM 5% 3.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5694 pcs Pepa Raraunga RW3R5EA2K20J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 3.5W Packaging Bulk
Paa / Case 8127 J-Lead Ētahi Ingoa Q824679
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.278" (7.06mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound