RW3R0DB5R00JE
OhmiteOhmite
RW3R0DB5R00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R0DB5R00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 5 OHM 5% 3W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R0DB5R00JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R0DB5R00JE
Tau Wae RW3R0DB5R00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 5 OHM 5% 3W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49197 pcs Pepa Raraunga RW3R0DB5R00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Bulk
Paa / Case 6327 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound