RW3R0DB24R0JT
OhmiteOhmite
RW3R0DB24R0JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R0DB24R0JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R0DB24R0JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R0DB24R0JT
Tau Wae RW3R0DB24R0JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 24 OHM 5% 3W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4585 pcs Pepa Raraunga RW3R0DB24R0JT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 24 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa RW3R0DB24R0JTR
RW3R0DB24R0JTTR
RW3R0DB24R0JTTR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound