RW3R0DB150RJET
OhmiteOhmite
RW3R0DB150RJET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R0DB150RJET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R0DB150RJET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R0DB150RJET
Tau Wae RW3R0DB150RJET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 150 OHM 5% 3W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46430 pcs Pepa Raraunga RW3R0DB150RJET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa RW3R0DB150RJETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound