RW3R0DB10R0JET
OhmiteOhmite
RW3R0DB10R0JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW3R0DB10R0JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD
Ngā Rauemi: RW3R0DB10R0JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW3R0DB10R0JET
Tau Wae RW3R0DB10R0JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49971 pcs Pepa Raraunga RW3R0DB10R0JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RW Tuhinga 10 Ohms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa RW3R0DB10R0JETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW3R0DB15R0J
RW3R0DB15R0J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 15 OHM 5% 3W J LEAD
I roto i te taonga: 4248 pcs
Tikiake: RW3R0DB15R0J.pdf
RFQ
RW3R0DB10R0JE
RW3R0DB10R0JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD