RW2S0DA68R0JE
OhmiteOhmite
RW2S0DA68R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DA68R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 68 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DA68R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DA68R0JE
Tau Wae RW2S0DA68R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 68 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46710 pcs Pepa Raraunga RW2S0DA68R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 68 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4524 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 68 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound