RW2S0DA5R00JET
OhmiteOhmite
RW2S0DA5R00JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0DA5R00JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0DA5R00JET.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0DA5R00JET
Tau Wae RW2S0DA5R00JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54588 pcs Pepa Raraunga RW2S0DA5R00JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Raupapa RW Tuhinga 5 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4524 J-Lead Ētahi Ingoa RW2S0DA5R00JETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2S0DA47R0JET
RW2S0DA47R0JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 47 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 50838 pcs
Tikiake: RW2S0DA47R0JET.pdf
RFQ
RW2S0DA5R00J
RW2S0DA5R00J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 5 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 19241 pcs
Tikiake: RW2S0DA5R00J.pdf
RFQ
RW2S0DA68R0JT
RW2S0DA68R0JT
Whakaahuatanga: RES SMD 68 OHM 5% 2W J LEAD
Tikiake: RW2S0DA68R0JT.pdf
RW2S0DA68R0J
RW2S0DA68R0J
Tikiake: RW2S0DA68R0J.pdf
RW2S0DA5R00JE
RW2S0DA5R00JE