RW2S0CB1R00JE
OhmiteOhmite
RW2S0CB1R00JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2S0CB1R00JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2S0CB1R00JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2S0CB1R00JE
Tau Wae RW2S0CB1R00JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54193 pcs Pepa Raraunga RW2S0CB1R00JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 1 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2R0DAR470JT
RW2R0DAR470JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 4502 pcs
Tikiake: RW2R0DAR470JT.pdf
RFQ
RW2S0CB1R00JT
RW2S0CB1R00JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 6041 pcs
Tikiake: RW2S0CB1R00JT.pdf
RFQ
RW2S0CB1R00JET
RW2S0CB1R00JET