RW2R0DAR470JE
OhmiteOhmite
RW2R0DAR470JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2R0DAR470JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2R0DAR470JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2R0DAR470JE
Tau Wae RW2R0DAR470JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34849 pcs Pepa Raraunga RW2R0DAR470JE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 2W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD J-Lead, Recessed Te matotoru (Max) ±90ppm/°C
Rahi / Rahi 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Raupapa RW
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari 4524 J-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga RW2R0DAR470JE
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Current Sense
FIFO 2 Whakaahua nui 0.47 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound Tuhinga o mua 0.47
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2R0DAR470JT
RW2R0DAR470JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 4502 pcs
Tikiake: RW2R0DAR470JT.pdf
RFQ
RW2R0DAR100JE
RW2R0DAR100JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 46688 pcs
Tikiake: RW2R0DAR100JE.pdf
RFQ
RW2R0DAR470JET
RW2R0DAR470JET
Tikiake: RW2R0DAR470JET.pdf
RW2S0CB1R00JET
RW2S0CB1R00JET
Whakaahuatanga: RES SMD 1 OHM 5% 2W J LEAD
Tikiake: RW2S0CB1R00JET.pdf
RW2R0DAR100JET
RW2R0DAR100JET
Tikiake: RW2R0DAR100JET.pdf
RW2R0DAR470J
RW2R0DAR470J