RW2R0CBR010JT
Hua Hua
Tau Wae: RW2R0CBR010JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2R0CBR010JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2R0CBR010JT
Tau Wae RW2R0CBR010JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4045 pcs Pepa Raraunga RW2R0CBR010JT.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2R0CBR010JT
OHRW2R0CBR010JT-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW2R0CBR150J
RW2R0CBR150J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.15 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 5603 pcs
Tikiake: RW2R0CBR150J.pdf
RFQ
RW2R0CBR100JT
RW2R0CBR100JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD
I roto i te taonga: 6015 pcs
Tikiake: RW2R0CBR100JT.pdf
RFQ
RW2R0CBR010J
RW2R0CBR010J
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD