RW2R0CBR010JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW2R0CBR010JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD
Ngā Rauemi: RW2R0CBR010JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW2R0CBR010JE
Tau Wae RW2R0CBR010JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 5% 2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44997 pcs Pepa Raraunga RW2R0CBR010JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Raupapa RW Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case 4122 J-Lead Ētahi Ingoa OHRW2R0CBR010JE
OHRW2R0CBR010JE-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.227" (5.77mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound Te hanganga Wirewound