RW1S5CAR150J
OhmiteOhmite
RW1S5CAR150J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR150J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR150J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR150J
Tau Wae RW1S5CAR150J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4446 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR150J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 150 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Ētahi Ingoa RW1S5CAR150
RW1S5CAR150JBK
RW1S5J.150BK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 150 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S5CAR150JE
RW1S5CAR150JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 33707 pcs
Tikiake: RW1S5CAR150JE.pdf
RFQ
RW1S5CAR150JET
RW1S5CAR150JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 59632 pcs
Tikiake: RW1S5CAR150JET.pdf
RFQ
RW1S5CAR100JT
RW1S5CAR100JT
Whakaahuatanga: RES 0.1 OHM 5% 1.5W J LEAD
Tikiake: RW1S5CAR100JT.pdf
RW1S5CAR080JET
RW1S5CAR080JET
Whakaahuatanga: RES 0.08 OHM 5% 1.5W J LEAD
Tikiake: RW1S5CAR080JET.pdf
RW1S5CAR150JT
RW1S5CAR150JT