RW1S5CAR100JET
OhmiteOhmite
RW1S5CAR100JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S5CAR100JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 5% 1.5W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S5CAR100JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S5CAR100JET
Tau Wae RW1S5CAR100JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 5% 1.5W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60815 pcs Pepa Raraunga RW1S5CAR100JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±90ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RW Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3916 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S5CAR150JT
RW1S5CAR150JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 4545 pcs
Tikiake: RW1S5CAR150JT.pdf
RFQ
RW1S5CAR150JE
RW1S5CAR150JE
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 0.15 OHM 5% 1.5W J LEAD
I roto i te taonga: 33707 pcs
Tikiake: RW1S5CAR150JE.pdf
RFQ
RW1S5CAR100JE
RW1S5CAR100JE
Whakaahuatanga: RES SMD 0.1 OHM 5% 1.5W J LEAD