RW1S0CKR010FE
OhmiteOhmite
RW1S0CKR010FE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0CKR010FE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1W 4324
Ngā Rauemi: RW1S0CKR010FE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0CKR010FE
Tau Wae RW1S0CKR010FE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1W 4324 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27531 pcs Pepa Raraunga RW1S0CKR010FE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Raupapa RW1S0CK Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 4324 J-Lead (4 Terminals) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm) Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film