RW1S0CKR005DET
OhmiteOhmite
RW1S0CKR005DET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0CKR005DET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 0.5% 1W 4324
Ngā Rauemi: RW1S0CKR005DET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0CKR005DET
Tau Wae RW1S0CKR005DET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 0.5% 1W 4324 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27510 pcs Pepa Raraunga RW1S0CKR005DET.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.425" L x 0.244" W (10.80mm x 6.20mm)
Raupapa RW1S0CK Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4324 J-Lead (4 Terminals) Ētahi Ingoa RW1S0CKR005DETR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 4324 J-Lead (4 Terminals) Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thick Film Te hanganga Thick Film