RW1S0BAR027JT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR027JT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR027JT
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.027 OHM 5% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR027JT.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR027JT
Tau Wae RW1S0BAR027JT Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 0.027 OHM 5% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32914 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR027JT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 1W
Tuhinga o mua - Breakdown SMD J-Lead, Pedestal Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm) Raupapa RW
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 J-Lead
Ētahi Ingoa RW1S0BAR027JTR
RW1S0BAR027JTTR
RW1S0BAR027JTTR-ND
RW1S0J.027TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga RW1S0BAR027JT Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm)
Ngā āhuatanga Current Sense FIFO 2
Whakaahua nui 0.027 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga RES SMD 0.027 OHM 5% 1W J LEAD Te kohikohi, te momo whare noho Wirewound