RW1S0BAR027JE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR027JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RW1S0BAR027JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD
Ngā Rauemi: RW1S0BAR027JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RW1S0BAR027JE
Tau Wae RW1S0BAR027JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55266 pcs Pepa Raraunga RW1S0BAR027JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Raupapa RW Tuhinga 27 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Bulk
Paa / Case 2512 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.141" (3.58mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 27 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RW1S0BAR025JT
RW1S0BAR025JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.025 OHM 5% 1W J LEAD
I roto i te taonga: 4322 pcs
Tikiake: RW1S0BAR025JT.pdf
RFQ
RW1S0BAR027JET
RW1S0BAR027JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES 0.027 OHM 5% 1W J LEAD