RC0S2CA47R0JE
OhmiteOhmite
RC0S2CA47R0JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0S2CA47R0JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: RC0S2CA47R0JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0S2CA47R0JE
Tau Wae RC0S2CA47R0JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24667 pcs Pepa Raraunga RC0S2CA47R0JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RC Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Te hanganga Carbon Composition
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RC0S2CA47R0JET
RC0S2CA47R0JET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD