RC0S2CA47R0J
OhmiteOhmite
RC0S2CA47R0J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0S2CA47R0J
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD
Ngā Rauemi: RC0S2CA47R0J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0S2CA47R0J
Tau Wae RC0S2CA47R0J Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5568 pcs Pepa Raraunga RC0S2CA47R0J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Pedestal Rahi / Rahi 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Raupapa RC Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Paa / Case 3916 J-Lead Ētahi Ingoa RC0S2CA47R0JBK
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.164" (4.17mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 3916 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Te hanganga Carbon Composition
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RC0S2CA47R0JT
RC0S2CA47R0JT
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 47 OHM 5% 1/4W J LEAD