RC0R5DB270RJE
OhmiteOhmite
RC0R5DB270RJE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0R5DB270RJE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD
Ngā Rauemi: RC0R5DB270RJE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0R5DB270RJE
Tau Wae RC0R5DB270RJE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21578 pcs Pepa Raraunga RC0R5DB270RJE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RC Tuhinga 270 Ohms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Paa / Case 6327 J-Lead Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm) Ngā āhuatanga Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Te hanganga Carbon Composition
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RC0R5DB270RJET
RC0R5DB270RJET
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 270 OHM 5% 1/2W J LEAD