RC0R5DB1K00JET
OhmiteOhmite
RC0R5DB1K00JET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0R5DB1K00JET
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 1K OHM 5% 1/2W J LEAD
Ngā Rauemi: RC0R5DB1K00JET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0R5DB1K00JET
Tau Wae RC0R5DB1K00JET Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 1K OHM 5% 1/2W J LEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69547 pcs Pepa Raraunga RC0R5DB1K00JET.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato SMD J-Lead, Recessed Rahi / Rahi 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Raupapa RC Tuhinga 1 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6327 J-Lead Ētahi Ingoa RC0R5DB1K00JETR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.231" (5.87mm)
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 6327 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition Te hanganga Carbon Composition