MC102822003JE
OhmiteOhmite
MC102822003JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102822003JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 200K OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102822003JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102822003JE
Tau Wae MC102822003JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 200K OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42399 pcs Pepa Raraunga MC102822003JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 200 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm) Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 200 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film
Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MC102822002J
MC102822002J
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 20K OHM 5% 1.5W 5025
I roto i te taonga: 4823 pcs
Tikiake: MC102822002J.pdf
RFQ
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 200K OHM 5% 1.5W 5025