MC102821752JE
OhmiteOhmite
MC102821752JE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC102821752JE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES SMD 17.5K OHM 5% 1.5W 5025
Ngā Rauemi: MC102821752JE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC102821752JE
Tau Wae MC102821752JE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES SMD 17.5K OHM 5% 1.5W 5025 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44800 pcs Pepa Raraunga MC102821752JE.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Raupapa Macrochip Tuhinga 17.5 kOhms
Mana (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa MC102821752JE-ND
MC102JE-17.5K
Tae Mahi -55°C ~ 180°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.142" (3.60mm)
Ngā āhuatanga High Voltage, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 17.5 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film