LVM25FZR010E-TR
OhmiteOhmite
LVM25FZR010E-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVM25FZR010E-TR
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: LVM25FZR010E-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVM25FZR010E-TR
Tau Wae LVM25FZR010E-TR Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 432550 pcs Pepa Raraunga LVM25FZR010E-TR.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa LVM Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa LVM25FZR010ETR
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil Te hanganga Metal Foil