L25J250E
OhmiteOhmite
L25J250E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25J250E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W
Ngā Rauemi: L25J250E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25J250E
Tau Wae L25J250E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26685 pcs Pepa Raraunga L25J250E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa 270
Tuhinga 250 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 250 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor
Te hanganga Wirewound Te kohikohi, te momo whare noho Vitreous Enamel Coated
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
L25J200
L25J200
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 200 OHM 5% 25W
I roto i te taonga: 22219 pcs
Tikiake: L25J200.pdf
RFQ
L25J200E
L25J200E
Kaihanga: Ohmite
I roto i te taonga: 14698 pcs
Tikiake: L25J200E.pdf
RFQ
L25J250
L25J250
Whakaahuatanga: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 25W