L25J1R0E
OhmiteOhmite
L25J1R0E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L25J1R0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W
Ngā Rauemi: L25J1R0E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L25J1R0E
Tau Wae L25J1R0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1 OHM 5% 25W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22132 pcs Pepa Raraunga L25J1R0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Rahi / Rahi 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Raupapa 270
Tuhinga 1 Ohms Mana (Watts) 25W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets (not included)
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Ohms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor