L175J1K5E
Hua Hua
Tau Wae: L175J1K5E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 175W
Ngā Rauemi: L175J1K5E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L175J1K5E
Tau Wae L175J1K5E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5381 pcs Pepa Raraunga L175J1K5E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Raupapa 270
Tuhinga 1.5 kOhms Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL175J1K5E
OHL175J1K5E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound