L175J1K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L175J1K0E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 1K OHM 5% 175W
Ngā Rauemi: L175J1K0E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L175J1K0E
Tau Wae L175J1K0E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 1K OHM 5% 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4956 pcs Pepa Raraunga L175J1K0E.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±260ppm/°C
Rahi / Rahi 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Raupapa 270
Tuhinga 1 kOhms Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHL175J1K0E
OHL175J1K0E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tae Whakatu Brackets (not included) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Retardant Coating, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound