IS175B10RKE
OhmiteOhmite
Ohmite
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IS175B10RKE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W
Ngā Rauemi: IS175B10RKE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IS175B10RKE
Tau Wae IS175B10RKE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES BRAKE BLEEDER 10OHM 10% 175W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5166 pcs Pepa Raraunga IS175B10RKE.pdf
Momo Bleeder, Braking Te manawanui ±10%
Te Tae Tema ±250ppm/°C Raupapa IS
Tuhinga 10 Ohms Mana (Watts) 175W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q10967433A
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Ohms ±10% 175W Bleeder, Braking Specialized Resistor Thick Film ±250ppm/°C Surface Mount Te hanganga Thick Film